29. 4. Robert

Datum ukončení:
10.9.2023

Vážení občané,

Vaším městem /obcí budou  projíždět účastníci  desátého ročníku mezinárodního cyklistického závodu OKOLO JIŽNÍCH ČECH, který se koná 7. – 10. 9. 2023. Mezinárodní etapový závod Okolo jižních Čech je pro závodníky kontinentálních týmů a národních výběrů součástí Světového poháru v silniční cyklistice. Je nejdelším etapovým závodem v silniční cyklistice v České republice. Rozprostírá po celých jižních Čechách, centrem je Jindřichův Hradec.

Závodu se účastní nejlepší české týmy v silné konkurenci zahraničních týmů. Etapový závod v minulosti vyhrál vítěz etapy na Giru d‘ Italia Josef Černý, nebo jeden z velkých cyklistických talentů Belgičan Arnaud De Lie, který jezdí za  team Lotto - Dstny.  Přijďte je k trati podpořit.

K hladkému průběhu závodu a bezpečnosti můžete přispět i Vy. Vaší podporou, ale především dodržování pokynů pořadatelů v době plánovaného průjezdu závodu a uvolněním komunikací a zajištění všeho, co by mohlo průběh etapy narušit (zejména auta ve vozovce a domácí zvířata).

ITINERÁŘ.pdf

Plakat_OjC_2023_Email.jpg