29. 3. Taťána

Zítra: Arnošt

Úvod > Aktuality > Prohlášení starostky

Prohlášení starostky

Vážení občané  apeluji na vás  v prvé řadě dodržujte veškerá nařízení , které slouží k vaší ochraně.  Dále vás  vyzývám ,  aby  byl každý svědomitý, důsledný a zodpovědný    –  při vycházení  z domova do práce, na nákup nebo k lékaři  nosil roušku, pokud má pokud ne i šátek šála přes ústa a nos  je lepší než nic . Obec Květov má roušky objednané pro každého trvale žijícího obyvatele látkové dvouvrstvé pratelné na více použití, ihned jak budou k dispozici budu informovat.  Starší občane nad 65 – 70  let by neměli opouštět své domovy, pokud nutně nepotřebují k lékaři .V rámci jejich zdraví  – je to  doporučení. K zajištění nouzového přežití využijte  rodinné příslušníky, známé nebo bude k dispozici  jednotka dobrovolných hasičů nebo dále  krizový štáb obcí . Další informace ve středu  jsou zrušené úřední hodiny  kontaktujte mě e-mailem nebo telefonicky. Sledujte naše internetové stránky  a úřední desku snažíme se rychle aktualizovat informace. Děkuji za pozornost  a všem hezký den.

Pravidelná hlášení rozhlasu budou v čase 10:00; 11:00 a 16:00; 17:00 v případě potřeby v nepravidelně vícekrát.

Eva Tomková – starostka